Українські борці завоювали 4 медалі на міжнародному турнірі в Хорватії

47

17 січня в Хорватії завершився міжнародний турнір з греко-римської боротьби Zagreb Open 2021. У другій змагальний день 4 медалі (два золота, срібло і бронзу) завоювали українські спортсмени, повідомляє sport.ua.

Українець Парвіз Насібов виграв золото в категорії до 72 кг, перемігши у фіналі Ахмета Їлмаза (Туреччина) з рахунком 3:2.

А в категорії до 82 кг третє місце посів Ярослав Фільчаков (Україна), вигравши сутичку за бронзу у Армінаса Лигнугаріса (Литва) з рахунком 8:0. Лідер збірної України Жан Беленюк у фіналі в категорії до 87 кг переміг Александара Cтепанетіча зі Швеції (9:1).

Друге місце в категорії до 130 кг зайняв Микола Кучмій, щоправда, йому довелося відмовитися через травму від участі в фіналі проти Османа Йилдіріма (Туреччина).

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що українка Ткач-Остапчук стала володарем бронзової нагороди на турнірі з боротьби у Франції