Українські біатлоністки залишилися без медалей в індивідуальній гонці на чемпіонаті світу

34

16 лютого в Поклюці (Словенія) на чемпіонаті світу з біатлону відбулася жіноча індивідуальна гонка на 15 км з чотирма вогневими рубежами.

Чемпіонкою світу стала чешка Маркета Давидова, повідомляє sportonline.

Срібну медаль завоювала шведська біатлоністка Ханн Еберг, яка з одним промахом програла переможниці 27,9 секунди.

Бронза дісталася норвежці Інгрід Ландмарк Тандреволд, у якої також одна незакриті ціль – +1.04,0.

Відзначимо, кращою серед українок стала Анастасія Меркушина, яка з однією хвилиною штрафу зайняла 13-е місце з відставанням в 2 хвилини 28 секунд. Юлія Джима (4 промахи) стала 32-ю, Валентина Семеренко (2) – 41-ю, Олена Підгрушна (4) – 43-ю.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що Віктор Циганков став найкращим футболістом України у 2020 році.