Українські спортсмени вдало виступили на чемпіонаті Європи з бодібілдингу та фітнесу

148

Фото з відкритих джерел

Чемпіонат Європи з бодібілдингу та фітнесу 2018 відбувся в Санта-Сусанні (Іспанія).
У змаганнях взяли участь 1500 спортсменів з 44 країн. Україну представляли 40 атлетів.

В арсеналі України загальнокомандне золото жіночого заліку і 18 нагород в індивідуальних категоріях. Про це інформує прес-служба Спортивного комітету України.

Золоту медаль чемпіонату Європи з бодіфітнесу завоювала українка Надія Столярова (до 158 см). А друге місце подіуму посіла Тетяна Давиденко.

Ще дві золоті нагороди отримала Ольга Кулініч (понад 163 см) в абсолютній і «Велнес» програмах.

Вікторія Погребняк (понад 163 см) у новій для себе програмі «Вумен фізик» також стала чемпіонкою Європи.

Серед спортсменок фітнес бікіні гімн України лунав на честь Христини Карангел (до 166 см) і Марини Оборської (до 172 см). Марина тріумфувала також в абсолютній категорії бікіні. Катерина Стоянова (до 166 см) стала віце-чемпіонкою у фітнес бікіні. Одеситка Тетяна Баханова (понад 168 см) посіла друге місце у боді-фітнес.
Серед чоловіків відкритій категорії у програмі фітнес чемпіоном Європи став Назар Хархун.

На рахунку юніорів теж є нагороди.

Виступи Володимира Андреїшина судді оцінили найвищими балами і присудили золото. А 16-річна Валерія Бугайова отримала юніорське золото у категорії до 166 см у фітнес бікіні. Альбіна Устименко завоювала срібло.

Харків’янка Вікторія Щербакова, будучи новачком, стала віце-чемпіонкою Європи у категорії понад 168 см.

Також, Євген Спесивов у бодібілдінгу до 100 кг посів третє місце, а Денис Миколенко (до 182 см) в «менс фізик» став срібним медалістом.

Яна Широких поповнила скарбничку збірної України сріблом, здобутим в категорії майстрів 35-39 років.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що глядачі турніру з боротьби врятували фінал завдяки світлу ліхтариків смартфонів.