Український самбіст став чемпіоном світу

50

У сербському місті Нові Сад пройшов чемпіонат світу з самбо в трьох вікових категоріях.

На турнірі вдало виступив львів’янин Микола Грибок, який став переможцем серед юнаків (до 18 років) в суперважкій вазі 87+ кг. Про це повідомила пресслужба НОК України у Львівській області.

Львівський самбіст в фіналі зустрівся з суперником з РФ Романом Желтовим – майстром спорту Російської Федерації, переможцем першості Росії. Суперник володів ініціативою, але українець зумів провести результативний прийом на 1 бал у заключні півхвилини поєдинку, і переміг.

У командному заліку серед юнаків та дівчат збірна України посіла друге місце. На першому – команда Росії.