В Англії собака зірвав футбольний матч

34

Матч дев’ятого по силі дивізіону чемпіонату Англії (аматорська ліга) між командами «Одбі Таун» і «Лестер Нірвана» не змогли дограти через злого собаку, зазначає unian.

У другому таймі за рахунку 1:2 на користь гостей на поле кілька разів вибігала вівчарка. Потім вона на кілька хвилин розташувалася в технічній зоні однієї з команд.

Цікаво, що собака був з господарем, але зрушити його з місця не вдавалося навіть йому.

Зрештою після безуспішних спроб прибрати собаку зі стадіону, а також бесід з її господарем, рефері в цілях безпеки на 78-й хвилині вирішив зупинити гру.

«Ніколи раніше не бачили, щоб гру зупиняли через те, що собака і його господар носяться туди-сюди по полю. Судді кажуть, що гра закінчена», – відзначили в Twitter-акаунті «Лестер Нірвани».

Автори статті назвали таку причину скасування матчу «найбезглуздішою в історії».