У драматичному матчі «Наполі» здобув вольову перемогу над «Міланом»

54

У центральному матчі 2-го туру італійської Серії А «Наполі» на своєму полі зумів відігратися, поступаючись 0:2, перегравши «Мілан».
Як і личить господарям «Наполі» почав з контролю м’яча і зумів провести дуже впевнено перший тайм.

На 5-й хвилині неаполітанці могли вийти вперед, однак удар Аллана парирував Доннарумма. На 10-й Інсіньє пробивав з лінії штрафного, однак м’яч пройшов вище воріт.

«Мілан» у свою чергу намагався тримати м’яч, використовувати високий пресинг, що і принесло результат.

На 15-й хвилині довгим пасом партнери знайшли Боріні, останній переправив м’яч у штрафний майданчик під удар Бонавентура, а той ефектно пробив по воротах. 0:1.

«Наполі» до кінця першого тайму діяв дуже активно, але не зумів зрівняти рахунок.

А на початку другого тайму господарі поля несподівано знову пропустили. На 49-й хвилині «Мілан» абсолютно з нічого забив другий м’яч у ворота Оспіни. Після довгої передачі з лівого флангу в штрафну м’ячем заволодів Сусо і скинув на Калабрію. Давида виявився прямо перед воротами і пробив низом у дальній кут. 0:2

«Наполі» проте не став опускати руки. Підопічні Карло Анчелотті побігли в атаку всією командою і почали розхитувати оборону «Мілана». Гості не могли використовувати пресинг і програвали боротьбу перед власною штрафною. Скоротив розрив у рахунку Зелінський на 54-й хвилині. Поляк ударом з-за меж штрафного потужно пробив у кут воріт Доннарумми. Вже через деякий час міг забивати Інсіньє, однак його удар пройшов у сантиметрах від штанги.

«Наполі» продовжував володіти ініціативою і таки реалізував свою перевагу. На 68-й хвилині неаполітанці заробили кутовий. Подачу перервав Кессье. Після виносу м’яч потрапив прямо на ногу Зелінського, і форвард вирішив пробити, забивши ударом точно в нижній кут. 2:2.

«Мілан» дещо відсунув гру від своїх воріт і міг забити на 77-й хвилині, однак удар головою Бакайоко парирував Оспіни.
А через три хвилини «Наполі» забив переможний гол у зустрічі.
Аллан пройшов з м’ячем і з правого флангу прострілив уздовж штрафного майданчика, Доннарумма не зміг перехопити, а Мертенс опинився зовсім один з лівого краю і забив у порожні ворота. 3:2.

«Мілан» після такого розвитку подій так і не зміг врятувати гру.
Перемога «Наполі», який проявив характер, набравши шість очок і піднявся на другу сходинку в турнірній таблиці.