На Одещині завершився Кубок світу зі спортивних танців

202
Фото Асоціація спортивних танців України

З 2 по 5 серпня на Одещині відбувся Кубок світу зі спортивних танців. Про це інформує міністерство Молоді та спорту.

Згідно з інформацією Української асоціації спортивного танцю право на проведення Кубку світу Україна отримала завдяки тому, що наші провідні танцювальні пари постійно виборюють найвищі нагороди на чемпіонатах Європи і світу.

В змаганнях взяли участь понад 100 учасників з більше ніж з семи країн світу (Ізраїль, Іспанія, Румунія, США, Швеція, Італія, Словакія). Серед суддів –  40 провідних арбітрів з США, Ізраїлю, Іспанії, Молдови, які в минулому завойовували титули чемпіонів світу та Європи.

Призерами Кубку стали дві українські пари: перше місце вибороли Мороз Андрій/Мороз Катерина, на другому пара Осадчий Іван/Трофімчук Анастасія. Результати пораховані в рейтингах IDSA, таким чином українські парам зможуть підвищити свої позиції на світовій арені.

Як повідомляв «Журналіст», «Укрзалізниця» призначила додатковий поїзд «Одеса-Дніпро».