Вікторія Ткачук завоювала бронзову нагороду міжнародного легкоатлетичного турніру в бігу на 400 метрів з бар’єрами

168

Українка Вікторія Ткачук з найкращим результатом сезону завоювала бронзову медаль на змаганнях в швейцарському Беллінцоні, повідомляє suspilne.media

Старт в Швейцарії повинен був стати для Вікторії Ткачук своєрідною розминкою перед етапом Діамантової ліги в Римі.

Українка цього сезону ще не виступала на міжнародних змаганнях з бігу на 400 метрів з бар’єрами, тільки бігала дистанцію на чемпіонаті України в Луцьку.

У Беллінцоні фавориткою була лідер сезону – голландка Фемк Бол, а Ткачук перебувала серед претенденток на призове місце.

Вікторія не дуже вдало стартувала, проте змогла піднятися на кілька позицій, і фінішувала третьою.

На фініші Ткачук боролася з місцевою спортсменкою Лєєй Шпрунгер, однак швейцарка втримала друге місце.

Переможницею змагань очікувано стала Фемке Бол.

Відзначимо, результат Вікторії Ткачук – 55.15 секунди став її особистим рекордом у бігу на 400 метрів з бар’єрами.