«Зоря» на своєму полі поступилася португальській «Бразі» в матчі Ліги Європи

33

Луганська «Зоря» у другому турі групового етапу Ліги Європи приймала «Брагу» і зазнала поразки з рахунком 1:2.

«Зоря» пропустила двічі вже в дебюті зустрічі.

Спочатку луганчани упустили в центрі штрафного Паулінью, який замкнув простріл з правого флангу, а потім гол забив Рікарду Орта.

Надалі «Зоря» в першому таймі володіла ініціативою, проте свої нечисленні шанси не використовувала.  Владлен Юрченко не кращим чином розпорядився моментом, а в кінці тайму двічі з вигідних положень пробив повз ворота.

Після перерви «Брага» сконцентрувалася на тому, щоб утримати переможний рахунок і домоглася свого.  «Зоря», володіючи перевагою, створила кілька моментів, але розпечатати ворота суперника вдалося занадто пізно.  Уже в доданий арбітром час, на 96-й хвилині красивим дальнім ударом відзначився Дмитро Іванисеня.

Таким чином у «Зорі» після двох турів двох поразок і 0 очок в турнірній таблиці.