«Зоря» поступилася в третьому поспіль матчі Ліги Європи

30

Луганська «Зоря» в 3-му турі групового етапу Ліги Європи приймала грецький АЕК і зазнала великої поразки – 1:4, інформує unian.

Уже в першому таймі греки забезпечили собі комфортну перевагу.

На 7-й хвилині розіграш ауту приніс гостям гол, коли Танкович переграв воротаря Шевченка – 1:0.

Потім греки забили знову на 34-й хвилині.  Танкович віддав пас на Манталоса, який вийшов один на один і подвоїв перевагу АЕК – 2:0.

На початку другого тайму гості фактично поховали інтригу в одній з контратак: Лівая підхопив м’яч, змістився в центр і завдав точного удару в нижній кут воріт – 3:0.

У «Зорі» у другому таймі на полі з’явилися форварди Сайядманеш і Гладкий, але їм не вдалося докорінно змінити ситуацію.

На 81-й хвилині у «Зорі» з’явилася надія, коли дальнім ударом після розіграшу кутового забив Кочергін, однак відразу після розіграшу м’яча з центру поля АЕК відповів взяттям воріт Шевченка – Лівая добив м’яч у сітку після удару Сварнаса і сейва Шевченка – 4:1  .