Збірна України стала володарем 8 медалей Кубка світу з веслування

42

На Кубку світу, що завершився в угорському Сегеді, збірна України завоювала вісім медалей.

Як повідомляє xsport, в активі наших спортсменів три золоті, дві срібні та три бронзові.

Головним героєм українського веслування на кубку світу стала Людмила Лузан, яка на каное-одиночці виграла гонку на 500 м. І стала другою на 200 м. Потім Лузан разом з Анастасією Четвериковою в каное-двійці виграла золото на 500 метрах.

Ще одна золота медаль виявилася у Марії Кічасової-Скорик, Людмили Кукліновскої, Анастасії Тодорової і Марії Повх, які на своїй байдарці-четвірці виграли гонку на 500 метрів.

Другу срібну медаль завоювала також байдарка-четвірка на 500 м., але у чоловіків в складі Дмитра Даниленка, Олександра Сиромятникова, Олега Кухарика та Івана Семикіна.

Бронзовими призерами стали Дмитро Янчук і Тарас Міщук (каное-двійка, 500 метрів), Анастасія Четверикова і Віталій Вергелес (каное-двійка, мікст, 200 метрів), Олена Циганкова (каное-одиночка, 5000 метрів).