Українські легкоатлети – в десятці найсильніших на ультрамарафоні 50km di Romagna

47

25 квітня в Італії в провінції Романья пройшов вже 37-й за рахунком ультрамарафон 50km di Romagna, інформує Федерація легкої атлетики України.

У змаганнях взяли участь близько тисячі спортсменів, серед яких були й українці – Євген Глива та Ігор Панченко.

50-кілометрова траса проходить таким чином, що перша половина забігу йде вгору, а зворотні 25 км – униз.

Основна боротьба розгорнулася між бігунами з Марокко, українцями, хорватами й італійцями. І наші спортсмени Євген та Ігор завоювали місця в першій десятці.
Глива фінішував сьомим з результатом 3: 16.16 год, а Панченко замкнув першу десятку (3: 19.50 год). Переможець змагань, марокканець Тарік Бамаруф, став єдиним, кому вдалося вибігти з трьох годин – 2: 55.57.

Раніше «Журналіст» повідомляв про те, що українські легкоатлети завоювали медалі на чемпіонаті ABAF з легкоатлетичної спортивної ходьби